Producenci

Czas realizacji zamówienia

System sprzedaży przyjmuje zamówienia przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Przyjęcie do realizacji zamówień złożonych i opłaconych do godziny 9:00 rozpoczyna się w tym samym dniu roboczym. Zamówienia przesyłane w godzinach późniejszych są drukowane i sprawdzane w kolejnym dniu roboczym. Zamówienia złożone w sobotę i niedzielę (opłacone i potwierdzone) przekazywane są do realizacji w poniedziałek. Dzień roboczy liczony jest od poniedziałku do piątku. 

Zamówienia nieopłacone i nie potwierdzone nie są poddawane realizacji do czasu otrzymania przelewu. Brak płatności powyżej 5 dni roboczych skutkuje automatycznym anulowaniem zamówienia.

Średni czas kompletowania zamówionej ilości produktów umieszczony w jego karcie opisowej i wynosi od 24h do 5 dni roboczych. W przypadku zamówienia produktów z różnym stanem dostępności i czasu ich wysyłki w podsumowaniu zamówienia wyświetli się zawsze czas wysyłki produktu o najdłuższym terminie realizacji.

Wysyłka gotowych zamówień jest realizowana od poniedziałku do piątku. Ze względu na harmonogramy dostaw Sprzedającego (poniedziałek - czwartek), zamówienia drobnicowe, składające się z wielu produktów oferowanych przez różnych dystrybutorów realizowane są w ciągu 4-5 dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl